در نخستین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سفیران سلامت و ایده بازار دیجیتال سفیران سلامت جوایز میلیونی در انتظار برگزیدگان است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما ، تنها ۴ روز تا پایان ثبت نام در این دو رویداد باقی مانده و همچنان استقبال مخاطبان رو به افزایش است .
جوایز میلیونی در انتظار مبتکران
نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سفیران سلامت با هدف گسترش خودمراقبتی و سبک زندگی سالم تیر ۹۶ برگزار خواهد شد.
در این جشنواره شرکت‌ها، استارت آپ‌ها و تیم‌ها می‌توانند، ایده‌ها و محصولات خود را در محورهایی چون؛ خبرگزاری ‌های دیجیتال سلامت، کتاب‌ها و مجله های الکترونیک سلامت، پادکست‌های سلامت، تیزرهای دیجیتال سلامت، شرکت ‌های فعال در حوزه دیجیتال سلامت و سیستم‌های گویای سلامت، گجت‌های سلامت، شبکه‌های اجتماعی سلامت، نوا نماهای سلامت، بازی‌های رایانه‌ای و… ارائه کنند.
در این جشنواره برای نخستین بار به برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) موبایل، واقعیت افزوده و آی پی تی وی‌ها به صورت اختصاصی پرداخته شده است.
همچنین قبل از جشنواره رویداد «ایده بازار دیجیتال سفیران سلامت» با هدف تولید آثار ارزشمند با تکیه بر ظرفیت جوانان مستعد برگزار می شود .
در این دو رویداد در کنار جوایز نقدی، بسته های حمایتی برای توسعه کار و کمک هزینه ۱۰ میلیون تومانی تولید نرم افزار موبایل  برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است .
نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سفیران سلامت با همکاری معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تیر ۹۶ برگزار خواهد شد و مدت ارسال آثار برای این جشنواره تا ۲۵ خرداد و از طریق نشانی healthdigitalfestival.ir است.