دبیرخانه نخستین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سفیران سلامت، از برگزاری ماراتن تولید محتوای دیجیتال با محوریت سلامتی خبر داد. این ماراتن که در حاشیه جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت و  از سوی دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خرداد ماه امسال برگزار می شود، برای ایجاد رقابتی پویا و سازنده میان تولید کنندگان محتوای دیجیتال با محوریت سلامتی ایجاد شده است.

هدف این ماراتن کشف و پرورش استعداد و ظرفیت های نهفته در این حوزه و حمایت از آن ها می باشند. این ماراتن با محوریت سلامتی پیش خواهد رفت و ظرفیت های نهفته تولید محتوایی که می توانند بر بستر فناوری و تکنولوژی پیشرفته امروزی ارائه شوند، پرورش داده می شوند و تا از این ظرفیت ها در جهت بهینه سازی بسترهای فناوری استفاده شود.

با توجه به این که ایده ها موتور محرک کارآفرینی هستند، پرورش ایده های خلاقانه در زمینه تولید محتوای دیجیتال مهم ترین رسالت این ماراتن خواهد بود. توسعه ایده پردازی و عملیاتی کردن ایده های جدید در زمینه تولید محتوای ارزشمند، نکته ای است که نیازمند آموزش، پرورش و حمایت می باشد. در این ماراتن تولید محتوا، علاقه مندان می توانند با مطرح کردن ایده های خود، روش های پرورش و سناریو نویسی برای آن ها را بیاموزند و در نهایت به یک خروجی ارزشمند دست یابند.

کلیه علاقه مندان و متقاضیان شرکت در ماراتن تولید محتوای دیجیتال (با محوریت سلامتی) می بایست برای ثبت نام تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ از طریق وب سایت جشنواره (Healthdigitalfestival.ir) اقدام نمایند. افراد در گروه های ۳ تا ۵ نفری به مدت سه روز در این ماراتن به رقابت خواهند پرداخت و برگزیدگان در اختتامیه جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سفیران سلامت معرفی خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *