امسال در حاشیه برگزاری جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت، ایده بازار برای تولید محتوای ارزشمند سلامت نیز برگزار خواهد شد. در این ایده بازار شرکت کنندگان در گروه های ۳ تا ۵ نفری و در طی یک رویداد سه روزه با یکدیگر به رقابت در زمینه تولید محتوا با محوریت سلامتی، خود مراقبتی و سبک زندگی سالم خواهند پرداخت. لازم به ذکر است که ثبت نام و شرکت در این ایده بازار فقط به صورت گروهی (از ۳ تا ۵ نفر) ممکن می باشد و دبیرخانه جشنواره بعد از دریافت اطلاعات افراد و غربالگری، اقدام به برگزاری ایده بازار خواهد کرد. آدرس و زمان برگزاری نیز توسط دبیرخانه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید. برگزیدگان ایده بازار در اختتامیه جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سفیران سلامت معرفی و جوایز خود را دریافت خواهند نمود. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این ماراتن، نهایتا تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ ثبت نام نمایند.
لطفا علاوه بر تکمیل فرم به صورت آنلاین، فایل آنرا نیز دانلود نموده و نسبت به تکمیل و ارسال آن از طریق ایمیل info@healthdigitalfestival.ir اقدام نمایید. پس از ارسال ایمیل مربوطه با تماس با دبیرخانه ۸۸۹۳۰۸۱۵ -۰۲۱ از دریافت فرم توسط دبیرخانه اطمینان حاصل نموده و کد گروه خود را برای پیگیری های آتی دریافت نمایید.

توجه: کلیه گروه های متقاضی برای شرکت در ایده بازار دیجیتال سفیران سلامت می بایست به صورت تک جنسیتی (فقط مونث و یا فقط مذکر) تشکیل شوند. لازم به ذکر است که گروه هایی که این تفکیک را رعایت نکرده باشند، در غربالگری اولیه دبیرخانه به دلیل عدم هم خوانی با قوانین و مقررات جشنواره، از روند ایده بازار حذف خواهند شد.

 

 

فرم ثبت نام در ایده بازار

اعضای گروه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید